Przedsiębiorstwo TRAMP posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji nadwozi samochodów ciężarowych. Działamy od 1985 roku.

Szczycimy się dobrą opinią wśród naszych klientów. Jeżeli przewozicie artykuły spożywcze, środki farmaceutyczne, meble, odzież, napoje i inne –
to skontaktujcie się z nami. Zaufaliśmy partnerom z którymi wspólnie budujemy wiarygodność i prestiż naszego przedsiębiorstwa.

Dbamy o naszych klientów, traktując każde z ich zamówień indywidualnie. Wszystkie nadwozia wykonujemy zgodnie z wymaganiami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

Współpracujemy z partnerami gwarantującymi jakość i rzetelność w interesach. Naszymi klientami są dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych a także bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm  spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych i usługowych. Stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, najlepszych producentów europejskich. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich i włoskich.